Няма продукти
Редукция с 3,5 мм жак към USB-C конектори. Тип: аудио. Лесно свързване на различни устройства и аксесоари.
| Марка | Yesido |
| Код на продукта | 14327328 |
Все още няма отзиви от клиенти.
Редукция е практично решение за разширяване на свързаността на различни Apple устройства. В днешно време има много различни конектори и не винаги можете да ги включите директно към устройството си. Използвай USB-C конектора, за да се свържеш с iPhone, iPad, iMac и MacBook. Другият край е оборудван с 3,5-милиметров жак, към който лесно можете да свържете други устройства или аксесоари.
Изборът на подходящи съединители е много важен. Параметърът "От конектора" определя частта, в която включвате кабела или други аксесоари. От друга страна, параметърът "Към конектор" определя конектора, който се включва директно към устройството.
| Версия | Редукция |
| От конектора | 3,5 мм жак |
| Към конектора | USB-C |
| Проектиран за | iPhone, iPad, iMac, MacBook |
| Цвят | Черна |
| Материал | Найлон, Термопластичен еластомер (TPE), Алуминиева сплав |
| Тегло | 5 g |
| Дължина на кабела | 12 cm |
| 0x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |
Chcete doručit zboží do České republiky? Prohlédněte si Yesido YAU38 audio redukce - 3,5 mm jack na USB-C - černá na AppleKing.cz.
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Yesido YAU38 audio redukcia - 3,5 mm jack na USB-C - čierna na AppleKing.sk.
Azt szeretné, hogy az árut elküldjünk Magyarországra? Lásd a Yesido YAU38 audio átalakító - 3,5 mm-es jack USB-C-hez - fekete -ot az AppleKing.hu.
Doriți livrarea produselor în România? Uitați-vă la Reducție audio Yesido YAU38 - jack de 3,5 mm la USB-C - negru pe AppleKing.ro.
Chcesz dostarczyć towar do Polski? Obejrzyj Redukcja audio Yesido YAU38 - złącze 3,5 mm na USB-C - czarna na stronie AppleKing.pl.
Želite dostaviti blago v Slovenijo? Oglejte si Yesido YAU38 avdio redukcija - 3,5 mm jack na USB-C - črna na AppleKing.si.
Želite li dostaviti robu u Hrvatsku? Pogledajte Yesido YAU38 audio redukcija - 3,5 mm jack na USB-C - crna na AppleKing.hr.