Няма продукти
Бяла powerbank с капацитет 5000 mAh. Размери: 95 x 65 x 15 мм. Удобно зареждане на устройства по всяко време и навсякъде.
| Марка | BELKIN |
| Код на продукта | 14314119 |
Все още няма отзиви от клиенти.
Вероятно всеки някога се е озовавал в ситуация, в която устройството се е изтощило в най-неподходящия момент.поне подходящ момент. Например, когато пътувате, когато използвате телефона, часовника и т.н., за да търсите маршрут, да снимате и много други неща, батерията може да се изтощи много бързо. Именно в такива ситуации можете да посегнете към тази powerbank . Благодарение на компактните си размери от 95 x 65 x 15 мм можете лесно да го скриете в чантата или портмонето си и да го имате винаги под ръка, когато е необходимо.
Powerbank разполага с капацитет 5 000 mAh, така че лесно ще зареди вашето устройство, когато е необходимо. Трябва обаче да се има предвид, че крайният брой зареждания зависи от капацитета на батерията на вашето устройство. Колкото по-голяма е батерията на устройството, толкова повече енергия от powerbank ще консумира за едно зареждане.
Powerbank е оборудван с USB-C портове, така че просто трябва да свържете подходящ кабел и можете да започнете да зареждате. В сравнение с безжичното зареждане, вие получавате по-широка съвместимост. Лесно можете да свържете почти всяко устройство, независимо дали е телефон, таблет, слушалки или друга електроника. Освен това кабелното зареждане обикновено е по-бързо и по-ефективно.
Можете лесно да презаредите самата външна батерия с помощта на порта за зареждане USB-C, просто я свържете към захранващ адаптер. За по-бързо и ефективно зареждане препоръчваме да използвате адаптер с по-висока мощност, минимум 18W.
За да може да зареждате телефона си безжично, т.е. без нужда от кабел, той трябва да поддържа т.нар. Qi технология. По-новите модели iPhone (iPhone 8 и по-нови) имат вече интегрирано безжично зареждане, така че просто трябва да поставите телефона.
По-старите модели iPhone (iPhone 5, 5S, SE (2016), 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7 и 7 Plus) не поддържат тази технология, защото нямат вграден безжичен приемник. Ако искате да използвате безжично зареждане и за тези устройства, е необходимо да ги оборудвате с външен приемник за зареждане приемник.
Технологията MagSafe позволява лесно и прецизно свързване на зарядни устройства и аксесоари към iPhone. Също така осигурява ефективно безжично зареждане на модели iPhone 12 и по-нови. Тези модели iPhone са оборудвани със специални магнити, благодарение на които всички MagSafe аксесоари се свързват перфектно с тях. Тези магнити също съдържат зарядни устройства, поддържащи MagSafe. Просто поставете телефона към зарядното устройство или powerbank и той автоматично ще се прикрепи и ще започне да се зарежда.
По-старите модели на iPhone и iPhone 16e не поддържат функцията MagSafe и са съвместими само с безжично зареждане (спецификация Qi). Следователно зареждането може да бъде по-бавно и без използване на функцията за магнитно закрепване. Ако искате да използвате магнитното закрепване MagSafe и за тези устройства, е необходимо да ги оборудвате със специален калъф с вградени магнити MagSafe.
Разгледайте нашата категория калъфи и кейсове и изберете опцията за поддръжка на MagSafe във филтрите, там ще намерите всички калъфи, оборудвани с тази функция. Също така, в категория Gadgety ще намерите отделни MagSafe пръстени, които просто залепвате на вашето устройство.
Батериите и акумулаторите съдържат опасни вещества и не трябва да се изхвърлят заедно с общите отпадъци. Можете да ги занесете в някой от пунктовете за събиране на ECOBAT, сред които са и нашите обекти. Повече информация можете да намерите ТУК.
| Капацитет | 5 000 mAh |
| Цвят | Бял |
| Материал | Рециклирана пластмаса |
| Поддръжка MagSafe | Да |
| Поддържа MagSafe зареждане | iPhone 12 и по-нови модели, iPhone 16e не поддържа MagSafe |
| Поддръжка на Qi зареждане | iPhone 8 и по-нови модели |
| Цялостно представяне | 7,5 W |
| Безжично зареждане | iPhone |
| Производителност на безжично зареждане | 7,5 W |
| Жично зареждане | Да |
| Изходни портове | USB-C |
| USB-C изходна мощност | 10 W |
| Конектор за захранване | USB-C |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
| Дължина на захранващия кабел | 100 cm |
| От конектора | USB-C |
| Към конектора | USB-C |
| Функция стойка | Да |
| LED сигнализация | Да |
| Съдържание на опаковката | Захранващ кабел USB-C / USB-C, Външна батерия |
| Проектиран за модела | iPhone 11 Pro, iPhone 17 Pro, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13, iPhone SE (2022), iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e, Айфон 17, iPhone 17 Air, iPhone 11, iPhone 17e, iPhone 17 Pro Max, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone XS, iPhone X, iPhone XS Max, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone SE (2016), iPhone XR, iPhone 5C, iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone SE (2020), iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11 Pro Max |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |
Chcete doručit zboží do České republiky? Prohlédněte si BELKIN Boost Charge bezdrátová MagSafe powerbanka se stojánkem a portem USB-C - 5 000 mAh - bílá na AppleKing.cz.
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si BELKIN BoostCharge powerbanka MagSafe so stojanom a portom USB-C na iPhone - 5 000 mAh - biela na AppleKing.sk.
Azt szeretné, hogy az árut elküldjünk Magyarországra? Lásd a BELKIN BoostCharge MagSafe powerbank állvánnyal és USB-C porttal iPhone készülékhez - 5 000 mAh - fehér -ot az AppleKing.hu.
Doriți livrarea produselor în România? Uitați-vă la Powerbank BELKIN BoostCharge MagSafe cu suport ?i port USB-C pentru iPhone - 5 000 mAh - alb pe AppleKing.ro.
Chcesz dostarczyć towar do Polski? Obejrzyj Power bank BELKIN BoostCharge MagSafe z podstawką i portem USB-C do iPhone'a - 5 000 mAh - biała na stronie AppleKing.pl.
Želite dostaviti blago v Slovenijo? Oglejte si BELKIN BoostCharge MagSafe power bank s stojalom in USB-C priključkom za iPhone - 5.000 mAh - bel na AppleKing.si.
Želite li dostaviti robu u Hrvatsku? Pogledajte BELKIN BoostCharge MagSafe prijenosni punjač s postoljem i USB-C priključkom za iPhone - 5 000 mAh - bijela na AppleKing.hr.