Няма продукти
Черни безжични слушалки. Дизайн на "щепсел" слушалки. Свързване към устройството чрез Bluetooth 4.1. Удобно слушане на музика без кабели.
| Код на продукта | 14245643 |
Все още няма отзиви от клиенти.
Изживейте свободата да слушате без ограничения с тези модерни безжични слушалки. Благодарение на технологията Bluetooth 4.1, те лесно се свързват с вашето устройство, така че можете да се наслаждавате на музика, подкасти или разговори без излишни кабели.
Благодарение на дизайна си "тапи", те прилягат добре и слушането на музика или гледането на филми с тях ще бъде страхотно изживяване. Те ще ви впечатлят не само с дизайна си, но и с качеството на звука си.
Пакетът включва и комплект резервни тапи за уши, така че слушалките да пасват идеално на ушите на всеки.
Бързото и ефективно зареждане е осигурено чрез порта Micro USB. Просто свържете кабела с конектори USB-A / Micro USB, който ще намерите директно в опаковката.
Алтернатива на безжичните слушалки са жичните слушалки, които се свързват към устройството с помощта на конектор. Въпреки това, важно е да обърнете внимание на избора на правилния конектор, който ще бъде съвместим с вашето устройство. Не е нужно да се притеснявате дали батерията на слушалките е заредена или не. Просто ги включете и можете да се наслаждавате на необезпокоявано слушане на музика по всяко време и навсякъде.
| Версия | Тапи |
| Цвят | Черна |
| Материал | Твърда пластмаса (PC), Силикон |
| Тегло | 40 g |
| Тип връзка | Bluetooth 4.1 |
| Микрофон | Да |
| Функции | Контрол на силата на звука, Превключване на песни, Приемане на обаждане |
| LED сигнализация | Да |
| Резервни щепсели | Да |
| Други функции | Свободни ръце |
| Жично зареждане | Да |
| Конектор за захранване | микро USB |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
| Дължина на захранващия кабел | 20 см |
| От конектора | USB-A |
| Към конектора | микро USB |
| Безжично зареждане | Не |
| Капацитет на батерията на слушалките | 70 mAh |
| Съдържание на опаковката | Захранващ кабел USB-A / micro USB, Резервни тапи, Слушалка |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |
Chcete doručit zboží do České republiky? Prohlédněte si Bezdrátové Handsfree sluchátko pro iPhone - černé na AppleKing.cz.
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Bezdrôtové Handsfree slúchadlo pre iPhone – čierne na AppleKing.sk.
Azt szeretné, hogy az árut elküldjünk Magyarországra? Lásd a Vezeték nélküli Handsfree fülhallgató iPhone - fekete -ot az AppleKing.hu.
Doriți livrarea produselor în România? Uitați-vă la Căşti Handsfree, pentru iPhone - negru pe AppleKing.ro.
Chcesz dostarczyć towar do Polski? Obejrzyj Bezprzewodowa słuchawka Handsfree dla iPhone - czarna na stronie AppleKing.pl.
Бажаєте доставити товари в Україну? Перегляньте Бездротовий навушник з мікрофоном для iPhone - чорний на AppleKing.com.ua.
Želite li dostaviti robu u Hrvatsku? Pogledajte Bežična Handsfree slušalica za iPhone - crna na AppleKing.hr.
Želite dostaviti blago v Slovenijo? Oglejte si Brezžične slušalke Handsfree iPhone - črna na AppleKing.si.
Wilt u goederen bezorgen in Slovenië? Bekijk het Draadloze Bluetooth-hoofdtelefoon voor Microfoon iPhone - zwart op AppleGuru.nl.