Няма продукти
Лилави безжични слушалки. Дизайн на "щепсел" слушалки. Връзка към устройството чрез Bluetooth 5.3. Удобно слушане на музика без кабели.
| Марка | JBL |
| Код на продукта | 14318969 |
Все още няма отзиви от клиенти.
Изживейте свободата да слушате без ограничения с тези модерни безжични слушалки. Благодарение на технологията Bluetooth 5.3, те лесно се свързват с вашето устройство, така че можете да се наслаждавате на музика, подкасти или разговори без излишни кабели.
Благодарение на дизайна си "тапи", те прилягат добре и слушането на музика или гледането на филми с тях ще бъде страхотно изживяване. Те ще ви впечатлят не само с дизайна си, но и с качеството на звука си.
Пакетът включва и комплект резервни тапи за уши, така че слушалките да пасват идеално на ушите на всеки.
Бързото и ефективно зареждане е осигурено от порта USB-C. Просто свържете кабела с конектори USB-A / USB-C, който ще откриете директно в опаковката.
Тази функция ви осигурява спокойствие от всички нежелани околни звуци. Значително така може да направи слушането на музика по-приятно, когато пътувате или се намирате на шумни места. За да потиснат тези нежелани звуци, слуховите апарати използват набор от микрофони, за да усещат шума от околната среда и след това активно да го елиминират, като създават акустични контравълни.
Алтернатива на безжичните слушалки са жичните слушалки, които се свързват към устройството с помощта на конектор. Въпреки това, важно е да обърнете внимание на избора на правилния конектор, който ще бъде съвместим с вашето устройство. Не е нужно да се притеснявате дали батерията на слушалките е заредена или не. Просто ги включете и можете да се наслаждавате на необезпокоявано слушане на музика по всяко време и навсякъде.
| Версия | Тапи |
| Цвят | Лилава |
| Материал | Твърда пластмаса (PC) |
| Тегло | 5 g слушалка, 60 g |
| Тип връзка | Bluetooth 5.3 |
| Микрофон | Да |
| Функции | Контрол на силата на звука, Превключване на песни, Приемане на обаждане, Активно шумопотискане, Приложение за настройка на слушалки |
| LED сигнализация | Да |
| Резервни щепсели | Да |
| Устойчивост | Водоустойчивост |
| Жично зареждане | Да |
| Конектор за захранване | USB-C |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
| Дължина на захранващия кабел | 25 см |
| От конектора | USB-A |
| Към конектора | USB-C |
| Безжично зареждане | Не |
| Истинска безжична връзка (безжична технология) | Да |
| Капацитет на батерията на кутията за зареждане | 750 mAh |
| Капацитет на батерията на слушалките | 70 mAh |
| Живот на батерията | 12 часа |
| Честотен диапазон от | 20 Hz |
| Честотен диапазон до | 20 KHz |
| Импеданс | 16 Ohm |
| Чувствителност | 97 dB |
| Съдържание на опаковката | Слушалки, Захранващ кабел USB-A / USB-C, Резервни тапи |
| 0x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |
Chcete doručit zboží do České republiky? Prohlédněte si JBL Tune Beam TWS bezdrátová sluchátka - fialová na AppleKing.cz.
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si JBL Tune Beam TWS bezdrôtové slúchadlá - fialové na AppleKing.sk.
Azt szeretné, hogy az árut elküldjünk Magyarországra? Lásd a JBL Tune Beam TWS vezeték nélküli fejhallgató - lila -ot az AppleKing.hu.
Doriți livrarea produselor în România? Uitați-vă la JBL Căști fără fir Tune Beam TWS - violet pe AppleKing.ro.
Chcesz dostarczyć towar do Polski? Obejrzyj JBL Słuchawki bezprzewodowe Tune Beam TWS - fioletowe na stronie AppleKing.pl.
Želite dostaviti blago v Slovenijo? Oglejte si JBL Brezžične slušalke Tune Beam TWS - vijolične na AppleKing.si.
Želite li dostaviti robu u Hrvatsku? Pogledajte JBL Tune Beam TWS bežične slušalice - ljubičaste na AppleKing.hr.