Няма продукти
Черно безжично зарядно устройство за AirPods и iPhone. Обща мощност 15W. Практични размери 85 x 85 x 15 мм.
| Марка | Tactical |
| Код на продукта | 14317634 |
Все още няма отзиви от клиенти.
Отървете се от ненужните кабели и зареждайте AirPods и iPhone удобно и стилно с модерно безжично зарядно устройство, което съчетава най-новите технологии и елегантен дизайн. С мощност до 15W позволява бързо и ефективно безжично зареждане. Благодарение на компактните размери от 85 x 85 x 15 mm и минималистичния дизайн, тя е идеална за нощно шкафче, бюро и за пътуване.
За да може да зареждате телефона си безжично, т.е. без необходимост от кабел, той трябва да поддържа т.нар. Qi технология. По-новите модели iPhone (iPhone 8 и по-нови) имат вече интегрирано безжично зареждане. Просто поставете телефона и зареждането ще започне автоматично.
По-старите модели iPhone (iPhone 5, 5S, SE (2016), 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7 и 7 Plus) не поддържат тази технология, защото нямат вграден безжичен приемник. Ако искате да използвате безжично зареждане и за тези устройства, е необходимо да ги оборудвате с външен приемник за зареждане приемник.
Това зарядно устройство е подходящо и за безжично зареждане на слушалки AirPods. Важно е обаче да запомните, че не всички модели AirPods са оборудвани с кутия с поддръжка за безжично зареждане. Затова препоръчваме преди употреба да проверите дали вашата версия на AirPods е съвместима с тази функция.
За безпроблемна работа на безжичното зарядно устройство е важно да изберете и подходящ захранващ адаптер. Разгледайте категорията захранващи адаптери и изберете идеалния за Вас.
Друг вариант са стойките за зареждане, които позволяват удобно зареждане на няколко устройства едновременно, без излишно количество кабели.
| Проектиран за | iPhone, AirPods |
| Съвместими слушалки | AirPods Pro 3 (2025), AirPods 4 с активно потискане на шума, AirPods (3-то поколение) с калъф за зареждане MagSafe, AirPods Pro (1-во поколение) с калъф за зареждане MagSafe Lightning, AirPods (2-ро поколение с калъф с безжично зареждане), AirPods Pro 2 (2022) |
| Цялостно представяне | 15 W |
| Достъп до | 5 V / 3 A, 9 V / 2 A |
| Бързо зареждане | Да |
| Конектор за захранване | USB-C |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
| Кабел | Подвижен |
| Конектори за кабели | USB-A / USB-C |
| Дължина на захранващия кабел | 100 cm |
| Включен захранващ адаптер | Не |
| Цвят | Черна |
| Материал | ABS пластмаса |
| Тегло | 80гр |
| LED сигнализация | Да |
| Съдържание на опаковката | Захранващ кабел USB-A / USB-C, Безжично зарядно устройство |
| 0x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |
Chcete doručit zboží do České republiky? Prohlédněte si Tactical WattUp bezdrátová nabíječka pro iPhone / AirPods - 15W - černá na AppleKing.cz.
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Tactical WattUp Wireless bezdrôtová nabíjačka pre iPhone - čierna na AppleKing.sk.
Azt szeretné, hogy az árut elküldjünk Magyarországra? Lásd a Tactical WattUp vezeték nélküli vezeték nélküli töltő iPhone-hoz - fekete -ot az AppleKing.hu.
Doriți livrarea produselor în România? Uitați-vă la Tactical Încărcător wireless WattUp wireless pentru iPhone - negru pe AppleKing.ro.
Chcesz dostarczyć towar do Polski? Obejrzyj Tactical Bezprzewodowa ładowarka WattUp do iPhone'a - czarna na stronie AppleKing.pl.
Želite dostaviti blago v Slovenijo? Oglejte si Tactical Brezžični polnilec WattUp Wireless za iPhone - črn na AppleKing.si.
Želite li dostaviti robu u Hrvatsku? Pogledajte Tactical WattUp Wireless bežični punjač za iPhone - crni na AppleKing.hr.