Няма продукти
Стилен док за зареждане за AirPods, iPhone, apple Pencil и apple Watch с обща мощност 15W. Черен цвят. Удобно зареждане без излишни кабели.
| Код на продукта | 14322262 |
Все още няма отзиви от клиенти.
Омръзна ли ви да имате бъркотия от различни кабели и зарядни устройства за всяко устройство поотделно на масата си? Подредете бюрото си с тази практична стойка за зареждане за AirPods, iPhone, apple Pencil и apple Watch. Ще имате всичките си устройства подредени на едно място и освен това ще ги зареждате лесно и бързо благодарение на общата мощност до 15W.
За да може да зареждате телефона си безжично, т.е. без необходимост от кабел, той трябва да поддържа т.нар. Qi технология. По-новите модели iPhone (iPhone 8 и по-нови) имат вече интегрирано безжично зареждане. Просто поставете телефона и зареждането ще започне автоматично.
По-старите модели iPhone (iPhone 5, 5S, SE (2016), 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7 и 7 Plus) не поддържат тази технология, защото нямат вграден безжичен приемник. Ако искате да използвате безжично зареждане и за тези устройства, е необходимо да ги оборудвате с външен приемник за зареждане приемник.
| Проектиран за | Apple Watch, Apple Молив, iPhone, AirPods |
| Съвместими Watch поколения | 11., Ултра 3, ЮИ 3, SE, 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., Ultra, 9., Ultra 2, 10., SE 2 |
| Съвместими слушалки | AirPods Pro (2-ро поколение) с калъф за зареждане MagSafe Lightning, AirPods Pro (1-во поколение) с калъф за зареждане MagSafe Lightning, AirPods (3-то поколение), AirPods (2-ро поколение), AirPods (1-во поколение) |
| Съвместимо поколение Apple Молив | Apple Молив 1-во поколение |
| Цялостно представяне | 15 W |
| Достъп до | 9 V / 3 A, 5 V / 3 A |
| Максимална мощност за зареждане на телефона | 15 W |
| Максимална мощност за зареждане на часовници | 2,5 W |
| Максимална мощност за зареждане на слушалки | 3 W |
| Конектор за захранване | USB-C |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
| Кабел | Подвижен |
| Дължина на захранващия кабел | 100 cm |
| От конектора | USB-A |
| Към конектора | USB-C |
| Включен захранващ адаптер | Не |
| Поддръжка на Qi зареждане | iPhone 8 и по-нови модели |
| LED сигнализация | Да |
| Други функции | Сгъваема конструкция |
| Цвят | Черна |
| Материал | ABS пластмаса |
| Тегло | 200 g |
| Съдържание на опаковката | Захранващ кабел USB-A / USB-C, Стойка за зареждане |
| Проектиран за модела | iPhone 15, iPhone 11 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone SE (2022), iPhone 13, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 mini, iPhone 17e, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 16, iPhone 16 Plus, iPhone 16 Pro, iPhone 16 Pro Max, iPhone 16e, Айфон 17, iPhone 17 Air, iPhone 17 Pro, iPhone 17 Pro Max, iPhone 11, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone XS, iPhone X, iPhone XS Max, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone SE (2016), iPhone XR, iPhone 5C, iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone SE (2020), iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11 Pro Max |
| 1x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |
Chcete doručit zboží do České republiky? Prohlédněte si HT-504 4v1 skládací bezdrátový stojánek pro iPhone / Apple Watch / Apple Pencil s Lightning konektorem pro AirPods - 15W - černý na AppleKing.cz.
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si HT-504 4v1 skladací bezdrôtový stojan pre iPhone / Apple Watch / Apple Pencil s Lightning konektorom pre AirPods - 15W - čierny na AppleKing.sk.
Azt szeretné, hogy az árut elküldjünk Magyarországra? Lásd a HT-504 4 az 1-ben összecsukható vezeték nélküli állvány iPhone / Apple Watch / Apple Pencil eszközhöz Lightning csatlakozóval AirPods-hoz - 15W - fekete -ot az AppleKing.hu.
Doriți livrarea produselor în România? Uitați-vă la HT-504 Suport pliabil wireless 4 în 1 pentru iPhone / Apple Watch / Apple Pencil cu conector Lightning pentru AirPods - 15W - negru pe AppleKing.ro.
Chcesz dostarczyć towar do Polski? Obejrzyj HT-504 4w1 Składana bezprzewodowa podstawka do iPhone / Apple Watch / Apple Pencil ze złączem Lightning do AirPods - 15W - czarny na stronie AppleKing.pl.
Želite dostaviti blago v Slovenijo? Oglejte si HT-504 4-v-1 zložljivo brezžično stojalo za iPhone / Apple Watch / Apple Pencil z Lightning priključkom za AirPods - 15W - črno na AppleKing.si.
Želite li dostaviti robu u Hrvatsku? Pogledajte HT-504 4-u-1 sklopivi bežični stalak za iPhone / Apple Watch / Apple Pencil s Lightning priključkom za AirPods - 15W - crni na AppleKing.hr.