Няма продукти
Стилен калъф за iPad Pro 13" (2024) или iPad Pro 13" (2025). Качествен материал - еко кожа (PU). Зелен цвят. Защита срещу надраскване и други повреди на повърхността.
| Код на продукта | 14323225 |
Все още няма отзиви от клиенти.
Защитата на iPad от надраскване или повреда е много важна, за да го запазите в отлична форма възможно най-дълго. Точно с това ще Ви помогне този калъф за iPad Pro 13" (2024), iPad Pro 13" (2025). Еко кожа (PU) Осигурява защита срещу често срещани повреди, като например различни вдлъбнатини, драскотини или замърсявания на устройството ви. Освен това зеленият му цвят придава на вашия iPad уникален вид.
Флип дизайнът на калъфа ще осигури перфектна защита на целия iPad. Гърбът осигурява защита на корпуса на таблета от различни драскотини и вдлъбнатини. Напротив, предната шарнирно част, снабдена с мек слой от вътрешната страна, предпазва дисплея на iPad от надраскване.
Калъф има функцията за заспиване и събуждане на iPad, т.е. когато затваряте или отваряте кутията, iPad автоматично заспива или се събужда. Ако вашият iPad не заспива или не се събужда, когато затворите или отворите калъфа, отидете в Настройки > Дисплей и яркост и включете функцията Заключване/отключване.
Този калъф е съвместим с iPad с означение на модела: A2925, A2926, A3007, A3360, A3361, A3362. Можете да намерите номера на модела на вашия iPad на гърба на устройството, в системната информация или на оригиналната кутия, която е доставена с вашия iPad. Подробни инструкции за намиране на номера на модела можете да прочетете в нашия блог.
Ако обичате да рисувате или да си водите бележки на своя iPad, разгледайте категорията за сензорни писалки.
| Подходящ за тези устройства от Apple: | iPad Pro 13" (2024), iPad Pro 13" (2025) |
| Вид на стоката: | Универсални кейсове и калъфи |
| Цвят | Зелена |
| Материал | Еко кожа (PU) |
| Име на модела | iPad Pro 13" (M5), iPad Pro 13" (M4) |
| Тип кейс | Сгъваеми |
| Проектиран за модела | iPad Pro 13" (2024), iPad Pro 13" (2025) |
| Номерът на модела на съвместимото устройство | А2925, А2926, А3007, А3360, А3361, А3362, Да |
| Функция стойка | Да |
| Място за Apple Молив | Не |
| Метод на закрепване | С магнит |
| Крепежни елементи | С магнит |
| 0x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |
Chcete doručit zboží do České republiky? Prohlédněte si Magnetické pouzdro s origami stojánkem pro iPad Pro 13" (2024/2025) - zelené na AppleKing.cz.
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Magnetické puzdro s origami stojanom pre iPad Pro 13" (2024/2025) - zelené na AppleKing.sk.
Azt szeretné, hogy az árut elküldjünk Magyarországra? Lásd a Mágneses tok origami állvánnyal iPad Pro 13" (2024/2025) - zöld -ot az AppleKing.hu.
Doriți livrarea produselor în România? Uitați-vă la Husă magnetică cu suport origami pentru iPad Pro 13" (2024/2025) - verde pe AppleKing.ro.
Chcesz dostarczyć towar do Polski? Obejrzyj Magnetyczne etui z podstawką origami do iPad Pro 13" (2024/2025) - zielone na stronie AppleKing.pl.
Želite dostaviti blago v Slovenijo? Oglejte si Magnetno ohišje z origami stojalom za iPad Pro 13" (2024/2025) - zeleno na AppleKing.si.
Želite li dostaviti robu u Hrvatsku? Pogledajte Magnetno kućište s origami postoljem za iPad Pro 13" (2024/2025) - zeleno na AppleKing.hr.