Няма продукти
Стилнo покритие за iPad Air 13" (2024), iPad Air 13" (2025) или iPad Air 13" (2026). Качествен материал мека пластмаса (TPU) и еко кожа (PU). Черен цвят. Защита срещу надраскване и други повреди на повърхността.
| Код на продукта | 14317991 |
Все още няма отзиви от клиенти.
Защитата на iPad от надраскване или повреда е много важна, за да го запазите в отлична форма възможно най-дълго. Именно с това ще Ви помогне този калъф за iPad Air 13" (2024), iPad Air 13" (2025), iPad Air 13" (2026). Мека пластмаса (TPU) и екологична кожа (PU) Осигурява защита срещу често срещани повреди, като например различни вдлъбнатини, драскотини или замърсявания на устройството ви. Освен това черният му цвят придава на вашия iPad уникален вид.
Флип дизайнът на калъфа ще осигури перфектна защита на целия iPad. Гърбът осигурява защита на корпуса на таблета от различни драскотини и вдлъбнатини. Напротив, предната шарнирно част, снабдена с мек слой от вътрешната страна, предпазва дисплея на iPad от надраскване.
Калъф има функцията за заспиване и събуждане на iPad, т.е. когато затваряте или отваряте кутията, iPad автоматично заспива или се събужда. Ако вашият iPad не заспива или не се събужда, когато затворите или отворите калъфа, отидете в Настройки > Дисплей и яркост и включете функцията Заключване/отключване.
Този калъф е съвместим с iPad с означение на модела: A2899, A2900, A2898, A3268, A3269, A3271, A3461, A3462, A3464. Можете да намерите номера на модела на вашия iPad на гърба на устройството, в системната информация или на оригиналната кутия, която е доставена с вашия iPad. Подробни инструкции за намиране на номера на модела можете да прочетете в нашия блог.
Ако обичате да рисувате или да си водите бележки на своя iPad, разгледайте категорията за сензорни писалки.
| Подходящ за тези устройства от Apple: | iPad Air 6 13" (2024), iPad Air 13" (2025), iPad Air 13" (2026) |
| Вид на стоката: | Универсални кейсове и калъфи |
| Цвят | Черна |
| Материал | Мека пластмаса (TPU), Еко кожа (PU) |
| Име на модела | iPad Air 13" (M4), iPad Air 13" (M3), iPad Air 13" (M2) |
| Тип кейс | Сгъваеми |
| Проектиран за модела | iPad Air 13" (2026), iPad Air 13" (2025), iPad Air 13" (2024) |
| Номерът на модела на съвместимото устройство | А2900, А2898, A3268, A3269, A3271, А3461, А3462, А3464, А2899, Да |
| Функция стойка | Да |
| Място за Apple Молив | Не |
| 0x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |
Chcete doručit zboží do České republiky? Prohlédněte si Flipové pouzdro s funkcí uspání pro iPad Air 13" (2024-2026) - černé na AppleKing.cz.
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Flipové puzdro s funkciou uspania na iPad Air 13" (2024-2026) - čierne na AppleKing.sk.
Azt szeretné, hogy az árut elküldjünk Magyarországra? Lásd a Flip tok alvó funkcióval iPad Air 13" (2024-2026) készülékhez - fekete -ot az AppleKing.hu.
Doriți livrarea produselor în România? Uitați-vă la Husă flip cu funcție sleep pentru iPad Air 13" (2024-2026) - negru pe AppleKing.ro.
Chcesz dostarczyć towar do Polski? Obejrzyj Etui z klapką i funkcją uśpienia do iPada Air 13" (2024) - czarne na stronie AppleKing.pl.
Želite dostaviti blago v Slovenijo? Oglejte si Preklopni etui s funkcijo spanja za iPad Air 13" (2024-2026) - črno na AppleKing.si.
Želite li dostaviti robu u Hrvatsku? Pogledajte Preklopna futrola s funkcijom spavanja za iPad Air 13" (2024-2026) - crna na AppleKing.hr.