Няма продукти
Кафяви слушалки с 3,5 мм жак. Изпълнение тип "тапи". Удобно и качествено слушане на музика.
| Марка | House of Marley |
| Код на продукта | 14326288 |
Все още няма отзиви от клиенти.
Кабелните слушалки са идеален избор за всички, които търсят надежден и стабилен звук без компромиси. Благодарение на кабелната връзка, те осигуряват чист, балансиран и детайлен звук без никакво забавяне. В в сравнение с безжичните слушалки не е нужно да се притеснявате дали батерията им е заредена или не. Просто ги включете и можете да се наслаждавате на непрекъснато слушане на музика по всяко време и навсякъде. Освен това нетрябва да се притеснявате, че една от слушалките ще падне и ще се изгуби.
Слушалките са оборудвани с конектор 3,5 mm jack, с който лесно можете да ги свържете към вашето устройство. Въпреки че напоследък се полагат усилия за стандартизиране на конекторите на новите устройства, по-старите устройства все още имат различни конектори. Ето защо е важно да обърнете внимание на конектора при избора на слушалки, за да бъде съвместим с вашето устройство.
Благодарение на дизайна си "тапи", те прилягат добре и слушането на музика или гледането на филми с тях ще бъде страхотно изживяване. Те ще ви впечатлят не само с дизайна си, но и с качеството на звука си.
Пакетът включва и комплект резервни тапи за уши, така че слушалките да пасват идеално на ушите на всеки.
На кабела на слушалките ще намерите, наред с други неща, и микрофон, благодарение на който можете удобно да провеждате разговори със слушалките и не е нужно да ги сваляте.
Друга алтернатива са безжичните слушалки, които комуникират с вашето устройство чрез Bluetooth. Следователно няма значение какви конектори са вградени във вашето устройство.
| Подходящ за тези устройства от Apple: | iPhone 6, iPhone 5, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone SE (2016), iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 6 Plus, iPad Air, iPhone 3GS, iPhone 3G, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad Pro 9,7", iPad Air 2, iPad 4, iPad 2, iPad 3, MacBook Air 11", MacBook Pro 15", MacBook Pro 13", MacBook, MacBook Air 13", iPad, iPad Pro 12,9" (2015-2017), iPad 9,7" (2017/2018), iPad Pro 10,5", iPad mini 5, iPad Air 3 (2019), iPad 10,2" (2019-2021), MacBook Pro 16", MacBook Pro 14", MacBook Air 15" |
| Вид на стоката: | Слушалки |
| Версия | Тапи |
| Цвят | Кафява |
| Материал | Дърво, Алуминиева сплав, Рециклирана пластмаса |
| Съединител | 3,5 мм жак |
| Дължината на захранващия кабел | 130 см |
| Микрофон | Да |
| Дизайн на микрофона | За кабел |
| Функции | Контрол на силата на звука, Превключване на песни |
| Резервни щепсели | Да |
| Честотен диапазон от | 20 Hz |
| Честотен диапазон до | 20 KHz |
| Импеданс | 16 Ohm |
| Чувствителност | 98 dB |
| Съдържание на опаковката | Резервни тапи, Слушалки |
| 0x | |
|---|---|
| 0x | |
| 0x | |
| 0x | |
| 0x |
Chcete doručit zboží do České republiky? Prohlédněte si House of Marley Smile Jamaica sluchátka s konektorem 3,5 mm jack - tmavě hnědá na AppleKing.cz.
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si House of Marley Smile Jamaica slúchadlá s konektorom 3,5 mm jack - tmavo hnedá na AppleKing.sk.
Azt szeretné, hogy az árut elküldjünk Magyarországra? Lásd a House of Marley Smile Jamaica 3,5 mm-es jack csatlakozóval ellátott fejhallgató - sötétbarna -ot az AppleKing.hu.
Doriți livrarea produselor în România? Uitați-vă la Căști House of Marley Smile Jamaica cu conector jack de 3,5 mm - maro închis pe AppleKing.ro.
Chcesz dostarczyć towar do Polski? Obejrzyj Słuchawki House of Marley Smile Jamaica ze złączem 3,5 mm jack - ciemnobrązowe na stronie AppleKing.pl.
Želite dostaviti blago v Slovenijo? Oglejte si Slušalke House of Marley Smile Jamaica s 3,5 mm priključkom – temno rjava na AppleKing.si.
Želite li dostaviti robu u Hrvatsku? Pogledajte House of Marley Smile Jamaica slušalice s 3,5 mm priključkom - tamnosmeđa na AppleKing.hr.